Profil pacjentów, którzy zgłaszają się do ortopedów w ośrodku Sports Medic

Doświadczenie specjalistów z dziedziny ortopedii przyjmujących w Sports Medic sprawia, że placówka ta jest chętnie typowana przez chorych mających kłopoty z usprawnieniem ruchu. Ortopedia Wrocław w takim miejscu realizowana jest także z wzięciem pod uwagę traumatologii. Obejmie operacyjne leczenie stawów, kości i więzadeł. Specjaliści traumatolodzy w kontakcie z chorymi zasugerują się nowoczesnymi metodami terapii kontuzji i schorzeń. Ich spora wiedza oraz lata praktyki pozwalają na dopasowanie terapii każdorazowo pod względem wybranych pacjentów.

Zabiegi chirurgiczne dotyczą najczęściej: kolan, barków, ręki, stawu skokowego oraz stopy. Schorzenia w tej placówce leczone są także z użyciem iPRF, w głównej mierze w chorobach z jakimi zmagają się sportowcy. Są to: łokieć tenisisty, wczesne zmiany zwyrodnieniowe, uszkodzenia więzadeł krzyżowych a także kontuzje mięśni. W placówce mają również miejsce badania preluksacyjne dla dzieci i niemowląt, polegające na ocenie stanu układu kostno – biodrowego razem ze zrobieniem ultrasonograficznego obrazowania bioderek.

Zabiegi ortopedyczne wliczają się do trudnych zabiegów, ze względu na to, że aparat kostno – stawowy jest złożony. We wskazanej placówce pacjenci nie muszą się natomiast czegokolwiek obawiać, gdyż pracują tutaj specjaliści, jacy doskonale radzą sobie z ich przypadkiem medycznym.

Doświadczona kadra ma do dyspozycji innowacyjny osprzęt i realizuje zabiegi uwzględniając doniesienia z dziedziny ortopedii oraz traumatologii. Specjaliści, którzy są zatrudnieni w tym ośrodku wyspecjalizowani są też w urazach sportowców i osób, które preferują aktywny tryb życia. W pierwszej kolejności odbywa się diagnoza oraz terapia schorzeń układu ruchu. Dotyczą one: stawów, mięśni oraz kości. Wykwalifikowani ortopedzi zajmują się korygowaniem wad postawy, terapią wad rozwojowych narządu ruchu i przywróceniem go do pełnej sprawności. Przyjmowane są dzieci oraz dorośli. W placówce zastosowane są innowacyjne metody leczenia i pacjenci mogą oczekiwać efektami leczenia.

Podobne publikacje

Ekstrakcja zębów i protezy – wsparcie stomatologa

Pomimo iż ubezpieczenie zdrowotne jest obligatoryjne i płaci je nieomalże każdy obywatel naszego kraju, wiele Polaków nie korzysta z usług stomatologów oferowanych w przychodniach. Najczęstszym powodem tego jest jakość samych profesjonalnych usług. Bywa, że plomby wykonywane na przychodni wypadają już po kilku dniach i następne wizyty kończą się podobnie. Dentyści w takich wymogach nie dysponują […]

Efektywne leczenie grypy oraz kaszlu

Nie zapominajmy jak wiele zależy od zdrowia i naszej idealnej właściwej formy. To dzięki kondycji oraz odpowiedniej dbałości o siebie mamy szansę na długie, aktywne życie. Dieta pomoże nam dbać o siebie oraz aktywnie wspierać swoją dobrą formę. Jednak nim zdecydujemy się na podjęcie jakikolwiek zdecydowanych kroków powinniśmy sięgnąć po pomoc takich osób, jak lekarz […]