Badania prenatalne przeprowadzane w nowoczesnej placówce medycznej w Poznaniu

Skuteczność testu NIFTY, proponowanego kobietom spodziewającym się dziecka w placówce Blumedica zawiera się w jego sporej wykrywalności nieprawidłowości genetycznych. Jest to badanie nieinwazyjne, eliminujące potrzebę przeprowadzania badań inwazyjnych. NIFTY zapewnia dużą wykrywalność i jednocześnie niższy odsetek wyników fałszywie dodatnich. Wskazany test szczególnie poleca się przeprowadzać w ciążach wysokiego ryzyka. Ginekolog pobierając krew z tkanki żylnej nie narusza płodu.

Z tego względu kobieta może czuć się w czasie badania bezpieczniej. Poza zaburzeniami płodu, kobieta może poprosić o to, by przez test wykazana została płeć dziecka. Test trzeba przeprowadzać najpóźniej do 6 miesiąca ciąży. Badanie może zostać wykonane zarówno w przypadku ciąży pojedynczej, jak i ciąży bliźniaczej.

Pacjentka w czasie badania nie musi być na czczo. Na pobieranie krwi musi ze sobą zabrać całą dokumentację lekarską, a w tym ostatni wynik USG ciąży. Pobrany materiał jest analizowany za pomocą opatentowanej technologii sekwencjonowania genetycznego i ciągów bioinformatycznych. To pozwala stwierdzać, czy u płodu są nieprawidłowości chromosomowe.

Wykryte będą nawet minimalne zmiany. Test NIFTY to jedyny test z ubezpieczeniem, wobec czego w przypadku wyniku negatywnie fałszywego towarzystwo ubezpieczeniowe może pacjentce wypłacać odszkodowanie. Te zaprezentowane dane sprawiają, że na test prenatalny nifty decyduje się o wiele więcej pacjentek. Termin badania jest dopasowany do czasu wolnego pacjentki. Do wykonania badania konieczne jest 10 ml krwi matki, pobieranej z przedramienia. Wyniki NIFTY dostępne są od sześciu do dziesięciu dni roboczych. Test NIFTY przeprowadzony jest w certyfikowanym laboratorium, należącym do GENEPLANET, funkcjonującego na terenie UE. Wiadomości na temat testu podane są na stronie placówki. Opcje, jakie daje test prenatalny NIFTY Plus są nie do podważenia.

Podobne publikacje

W jaki sposób działa alkohol? Odkrywamy zagadkę

Nie ulega wątpliwości, że z alkoholu jesteśmy w stanie korzystać, dotyczy to osób dorosłych. Ale powinniśmy także nie zapominać o tym, jaki mamy stosunek do alkoholu. O co tutaj może chodzić? Napój alkoholowy staje się dla niektórych niesłychanie istotną rzeczą. Niemniej jednak czy nie należałoby przy tym zachować ostrożność. Przecież może uczynić on na dużo […]

Karta charakterystyki – główne informacje

Wielokierunkowe usługi dotyczące substancji chemicznych realizuje przedsiębiorstwo eDC dla właścicieli firm z wielu dziedzin. Team specjalistów z długoletnim doświadczeniem nie ma kłopotu na równi z udzielaniem specjalistycznych wskazówek, jak i z przygotowaniem dokumentów takich jak na przykład karta charakterystyki albo etykiety CLP. Karta charakterystyki to dokument, jaki jest bardzo często opracowany dla klientów. Może on […]